Září 2011


TV Of The Lost - Episode 14 - Zürich

28. září 2011 v 18:13 | LadyWrong |  Lord Of The Lost
Opravdu skvělá epizoda!!!

TV Of The Lost - Episode 13 - On the way to Zürich

28. září 2011 v 18:07 | LadyWrong |  Lord Of The Lost
Další epizody!!!

"Nordbunder", nový videoklip TAAKE

28. září 2011 v 18:05 | LadyWrong |  News
Norští black metalisté TAAKE zveřejnili video k songu "Nordbunder". Klip režíroval Torgeir Ness Sundli a jedná se o sestřih živáků kapely prostřídaný se záběry přírody kolem Bergenu, domovského městečka kapely. Píseň pochází z alba Noregs Vaapen, které vyšlo před pár dny prostřednictvím společnosti Dark Essence Records. Na video se můžete podívat zde.

Zveřejněn program OUT OF DARK festivalu!

28. září 2011 v 18:04 | LadyWrong |  Festivaly
altJiž tuto sobotu 1.10. se uskuteční v pražském KC Zahrada OUT OF DARK festival. Specialitou festivalu je, že za mikrofonem uvidíte pouze krásný ženy a dívky. Festival je bohužel již vyprodaný, takže pro ty šťastlivce, kteří jsou vlastníky lístku, přinášíme časový harmonogram akce.

Pozor! Změna místa konání Zimního Masters of Rock!

28. září 2011 v 17:58 | LadyWrong |  News
alt
Zimní Masters of Rock poprvé ve své historii mění místo konání. Díky velkému zájmu fanoušků se celý festival přesouvá do větších prostor ZIMNÍHO STADIONU LUĎKA ČAJKY ve Zlíně. Festival se uskuteční 26. listopadu od 13 hod.

THRASHFEST Classics v čele s legendárními SEPULTUROU a EXODUS udeří v Praze!

25. září 2011 v 18:37 | LadyWrong |  News
Zpět do 80. let, zpět ke kořenům thrashmetalu! Letošní THRASHFEST, který se uskuteční 1. 12. 2011 v Praze, KC Vltavská od 18 hodin, vás vrátí v čase, do doby, kdy na metalovém poli vládl thrashmetal se svými fenomenálními vůdci. Vraťte se s námi do 80. let! Těžko byste hledali období, kdy v muzice řinčel kov více, kdy tento hrubý, rychlý a intenzivní zvuk ovládal celý hudební průmysl...

TZ: HATEFEST rozdrtí Zlín!

25. září 2011 v 18:36 | LadyWrong |  News
KATAKLYSM, TRIPTYKON, MARDUK, MILKING THE GOATMACHINE, AZARATH a DAWN OF DISEASE - to je přímo zabijácký live-balíček, který se pro všechny české fans rozbalí ještě letos, přesně 8. 12. ve Zlíně, Masters Of Rock Café! Po známých a úspěšných jednodenních festivalech jako jsou Thrashfest, Heidenfest nebo Paganfest, přichází nyní do ČR HATEFEST! Jeho poslání je víc než jasné! Zanechat zde další výraznou krvavou stopu! Dravé síly temnot zas ovládnou Zlín! Bude to velká párty pro všechny příznivce death a black metalu.


HEED - The Call

23. září 2011 v 19:14 | LadyWrong |  News
Daniel Heiman. Jméno, které bylo hlavní motivací pro sepsání této recenze. Název HEED možná někomu ještě správně nenapoví, zkusme tedy další kapelu: LOST HORIZON. Tady už bude zřejmě většina z vás doma. Musím se přiznat, že jsem LH dlouho odolával, když jsem vycházel z úryvků jejich druhého alba "A Flame To The Ground Beneath", které přestože není zdaleka špatné, pod moji kůži lezlo jen velmi ztuha. Jal jsem se tedy podrobně prozkoumat první desku "Awakening The World" a hned mně bylo jasnější, proč tolik lidí hlasitě volá po dalším počinu této švédské bandy. Parádní power metalové skladby s tak mimořádným tahem na branku, to je věc málokdy slýchaná. Přesto si dovolím tvrdit, že by nikdy nedosáhlo takového úspěchu, nebýt právě zpěváka Daniel Heimana. Ten je totiž obdarován tak sluchulibým volátkem, že každý song jím nazpívaný okamžitě povyšuje o několik kvalitativních levelů nahoru.

Ale protože je debut LOST HORIZON celkem propranou záležitostí, zaměřil jsem svoji pozornost na desku "The Call", která je z časového hlediska jednou ze dvou nejaktuálnějších plnohodnotných nahrávek s Danielovým hrdlem v čele, přestože vznikla už v roce 2005. Mimochodem, tou druhou je fošna "Confession Of The Maker" od CRYSTAL EYES, jež je najednou (jakoby "zázrakem") velice zdařílým dílem jinak velmi průměrné kapely. Bůhví, kde je v současné době Heimanovi konec, ani kapela HEED totiž dlouho nevydržela a po demu z roku 2007 se rozpadla.

Přesto její jediná deska stojí za pozornost. Na své si v tomto případě určitě přijdou fanoušci moderněji pojatého power metalu s melodickými refrény (viz třeba album "8th Sin" od NOCTURNAL RITES, ti to ovšem dělají ještě lépe). Ona moderna se netýká Danielova zpěvu, který se naštěstí neprofiluje do role hodného a zlého vokalisty a zachovává pouze svoji přívětivou polohu (ačkoli na následném demu už tomu tak není). Je pouze záležitostí progresivněji vedených riffů, ale není to průlom tak silný, aby definitivně zakopal power metalový žánr pod drn. A pokud to v úvodních částech skladeb či slokovém frázování tak vypadá, většinou stejně nastoupí melodický refrén, který dodá celkovému výrazu potřebnou pohodu a dynamiku.

Nejsem sice vyloženým fanouškem podobných postupů, ale jsem velkým fanouškem mimořádně charismatického zabarvení Heimanova volátka. Ten je jedním z nejlepších power metalových zpěváků všech dob a je obrovská škoda, že (o něm) není v současné době nikdy slyšet, když jeho umění dokumentuje nepříjemně málo metalových děl.

Max Green New photo

23. září 2011 v 19:11 | LadyWrong |  Escape The Fate
Podle mě nejvíce oblíbený člen z ETF MAX GREEN

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


New Photo Escape The Fate

23. září 2011 v 19:09 | LadyWrong |  Escape The Fate
NOvé fotky skupiny ETF,jsou to fotky jak s fans tak i jiné..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Basinfirefest 2012 – předprodej vstupenek!

23. září 2011 v 19:00 | LadyWrong |  Festivaly
Předprodej vstupenek na jubilejní 10. ročník Basinfirefestu startuje 1. října. Neotálejte a zakupte si je co nejdříve na oficiálním webu v sekci "Vstupenky". V nejbližších dnech totiž zveřejníme jednu z prvních hvězd tohoto festivalu. Prozradíme jen, že kapela *************** byla založena v roce 1993 a pochází z Finska.
Sledujte náš web a facebook Team BFF

Trailer na novinku CRADLE OF FILTH je tu!

23. září 2011 v 18:59 | LadyWrong |  News
altCRADLE OF FILTH budou vydávat své nové minialbum Evermore Darkly už za měsíc, a tak tu máme trailer. Speciální CD/DVD edice bude obsahovat dokument z tour, nové songy a několik písní nefilmovaných na letošním vystoupení v belgickém Desselu. První singl můžeme očekávat 3. října ke stažení, 24. října pak album přijde do našich obchodů.

R.E.M. končí!

23. září 2011 v 18:58 | LadyWrong |  News
Americká rocková legenda R.E.M. končí. Oznámila to na svých oficiálních stránkách: "Našim Fanouškům a Přátelům: Jako R.E.M., jako celoživotní přátelé a spolukonspirátoři jsme se rozhodli to odpískat. Odcházíme s velkým pocitem vděčnosti, konečnosti a úžasu nad tím vším, co jsme dokázali. Každému, koho se naše hudba kdy dotkla, hluboce děkujeme za poslouchání." R.E.M.