Říjen 2011Blowsight zahrají v Praze i Brně

26. října 2011 v 17:21 | LadyWrong |  News
Po úspěšném turné se švédskými Sonic Syndicate rozpoutává, taktéž ze Švédska pocházející, kapela BLOWSIGHT opět svou rock-metalovou bouři; tentokrát v podobě vlastního podzimního tour, které na začátku listopadu zasáhne i Českou republiku. Přestože formace naši zemi minulý rok navštívila teprve podruhé, setkala se u publika s velkým úspěchem. Není se tedy čemu divit, že na letošním turné zařadila do koncertního plánu nejen Prahu a její klub Modrá Vopice, kde koncertuje 4. listopadu, ale i Brno, kde před fanoušky vystoupí v klubu Metro Music Bar o den dříve, ve čtvrtek 3. 11.

Právě potvrzeno! CHILDREN OF BODOM vystoupí na příštím ročníku festivalu BASINFIREFEST!

26. října 2011 v 17:19 | LadyWrong |  Festivaly
altPořadatelé konečně odtajnili jméno prvního headlinera příštího ročníku festivalu BASINFIREFEST. Po zveřejnění nápovědy, kdo by to mohl být, máme konečně jasno. Ve Spáleném Poříčí vystoupí finská melodic death metalová kapela CHILDREN OF BODOM v čele s kytarovým mágem Alexi Laihem!


Fallling In Reverse Pic

21. října 2011 v 19:53 | LadyWrong |  Falling In Reverse
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Leadeři moderního metalu TRIVIUM vystoupí 10. listopadu v Praze

21. října 2011 v 18:34 | LadyWrong |  News
Dlouho očekávaný koncert americké kapely TRIVIUM je zde. V paměti sice zůstává jejich památné pražské vystoupení po boku Slayer, ale na regulérní samostatný koncert se stále čeká. A čekat se ještě bude, konkrétně do 10. listopadu, kdy se TRIVIUM představí živě v Praze v klubu Lucerna Music Bar.

Podívejte se na zvířecí přitažlivost od RECKLESS LOVE!

21. října 2011 v 18:33 | LadyWrong |  News
altFinští glam rockeři RECKLESS LOVE vydali před pár dny nové album Animal Attraction. Jako druhý song, na který bylo natočeno video, vybrali hudebníci stejnojmenný"Animal Attraction". O tom, jak moc jsou Reckless Love přitažliví, se můžete přesvědčit zde. A nebojte, na své si jistě přijdou i muži.
New T-Shirt

17. října 2011 v 19:16 | LadyWrong |  Lord Of The Lost

Arakain přidává další dva koncerty podzimního turné

15. října 2011 v 19:23 | LadyWrong |  News
Rocková kapela Arakain, která se momentálně připravuje na nadcházející podzimní turné přidává ještě další dva koncerty. Turné k CD HOMO SAPINES..? startuje už 14. října v Olomouci a na základě velkého zájmu stran pořadatelů i fanoušků je doplněno ještě o koncerty v Kuřimi u Brna a Golčově Jeníkově.

První z nově přidaných koncertů se uskuteční už 29. října v Kuřimi u Brna. Arakain tak ve spolupráci s místním pořadatelem vyslyšel volání fanoušků právě po koncertě v tomto regionu. Žádosti fanoušků se začaly množit po zveřejnění prvotních termínů turné na jedné ze sociálních sítí, kde má kapela profil. Jako hosté si v Kuřimi s Arakainem zahrají kapely Neutral a Tristana ze Slovenska.

Druhý nově přidaný koncert proběhne v Golčově Jeníkově na Havlíčkobrodecku 17. prosince. Bude to tak s největší pravděpodobností závěrečný koncert celého podzimu i této sezóny. Není samozřejmě vyloučeno, že se turné rozšíří ještě o nějaká další místa.

Kapela momentálně dolaďuje repertoár na nejbližší koncerty turné, kde nebudou chybět jak nejnovější skladby z CD HOMO SAPIENS..?, tak i ty nejúspěšnější u celé historie Arakainu. Prozraďme, že oproti jarnímu playlistu dojde k obměně a budou tak zařazeny i písně, na které se na jaře nedostalo.

V současnosti už také Arakain plánuje program na příští rok, kdy oslaví své 30. výročí. "Padlo už několik návrhů, ale zatím je všechno spíš ve fázi výběru a řešení. Uvidíme co u nás nakonec zvítězí, říká bubeník kapely Lukáš "Doxa" Doksanský. O pojetí oslav 30. roku existence, hostech a programu se tedy zatím nechme překvapit.

Termíny turné:
14.10. Olomouc, S-cube (bývalý S-klub)
15.10. Uhlířské Janovice, VOD Kooperativa
22.10. Dvůr Králové nad Labem, ZC - Zálabí
27.10. Svratouch (Hlinsko), Sokolovna
28.10. Zlín, Masters of Rock Café
29.10. Kuřim, KD
5.11. Albrechtice nad Vltavou, KD - Rocková noc
12.11. Chlumec nad Cidlinou, Sokolovna
18.11. Brloh (Český Krumlov), KD
19.11. Blovice (Plzeň-jih), Lidový dům
24.11. Praha, KC Vltavská - Předvánoční Metalománie
25.11. Hořovice, Společenský dům
3.12. Dlažov, Bigbítová hospoda
16.12. Vyškov, Rock Pub B -29
17.12. Golčův Jeníkov, klub Vagon

Cradle Of Filth zveřejnili nový dokumentární teaser!

15. října 2011 v 19:19 | LadyWrong |  News
altBritská kapela CRADLE OF FILTH zveřejnila již druhý teaser z dokumentárního části z novinky "Evermore Darkly...", která vyjde v podobě CD+DVD 18. října (v Severní Americe) a 24. října (v Evropě) prostřednictvím vydavatelství Peaceville Records. Ukázku si můžete prohlédnout ZDE.

TARJA představuje svůj nový projekt HARUS!

15. října 2011 v 19:16 | LadyWrong |  News
altHARUS je nový hudební projekt finské zpěvačky TARJI TURUNEN. V listopadu jim vyjde první live CD/DVD. Nyní vydavatelská agentura na internet poslala video písně"You Would Have Loved This" z Tarjina vánočního albaHenkäys Ikuisuudesta.