Papa Roach

Papa Roach vystoupí v červenci v Praze

15. dubna 2011 v 19:09 | LadyWrong
Po nějaké době se opět hlásím,sice to tu nemá stále návštěvníky...Skupina Papa Roach přijede do ČR v červenci a vystoupí v Pražské lucerně.Více v textu!

*****
Papa Roach se v červenci vrátí do Česka. Zatímco loni se kalifornská čtyřka představila v rámci Sázavafestu, letos si střihne regulérní koncert - ve středu 13. července v pražském Lucerna Music Baru.
Papa Roach píšou svou historii od roku 1993, kdy se ve městě Vacaville čtyři kamarádi z vejšky rozhodli založit kapelu. Z pizzerií a kaváren se pak brzy prokousali na světová pódia. Škatulku nu-metal, hardcore, alternativní rock nebo punk-rock na přelomu tisíciletí rozšířili o mainstream - a to díky veleúspěšnému albu Infest.
Posledním počinem téhle party je loňská deska Time for Annihilation... On The Record And On The Road, která obsahuje devět živých verzí klasických hitů a pět nových záležitostí. Mimochodem název alba navrhli sami fanoušci.
Českému publiku se Papa Roach představí už poněkolikáté - naposledy vystoupili loni v rámci Sázavafestu v Kácově. Tentokrát si tedy střihnou regulérní koncert v pražském Lucerna Music Baru - 13. července. S sebou si přivezou spolubojovníky ze Skotska Yashin.
Papa Roach s bahenní příchutí (fotogalerie a report ze Sázavafestu)

Vstupenky

v ceně 630 Kč (+ poplatky) budou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal od pondělí 11. dubna. Na pokladně Lucerna Music Baru budou k mání nejlevněji, tj. bez poplatku. V den koncertu na místě pak vyjdou na 790 Kč.

Papa Roach

7. března 2011 v 17:23 | CherryBomb
Jako druhý tu mám Papa Roach,abych to ujasnila,nejdřív přidám takovou moji top 10,abyvh mohla udělat rozcestníky a tak.Taky pak budu psát postupně diskografii,členy a ostaní :)

 
 

Reklama